Fakta o klimatu

Debata o klimatické změně je komplikovaná a na všech stranách plná zbytečných emocí, polopravd a mýtů. Chceme poutat pozornost k důležitým tématům a stavět most mezi vědci a lidmi, kterých se změny klimatu týkají. A to jsou všichni lidé včetně budoucích generací.

Kdo jsme?

Jsme tým expertů a expertek zabývajících se různými obory – přírodovědou, společenskými vědami, datovou analýzou, pedagogikou či komunikací. Naším cílem je kultivovat diskuzi a vzdělávání v ČR o klimatické změně a s ní související transformaci na nízkouhlíkovou ekonomiku. 

Klimatické vzdělávání a Fakta o klimatu

Pravidelně pořádáme přednášky a dílny na školách, v byznysu i pro veřejnost. K tomu vytváříme velké množství infografik a dalších materiálů, které poskytujeme zdarma pro další využití. Všechny jsou dostupné na našem webu a můžete je využít jak ve výuce, tak jako podklady pro vlastní prezentace či projekty.

Finance na provoz získáváme od dárců, nepracujeme na ničí objednávku. Při své činnosti komunikujeme s novináři, politiky, vzdělávacími institucemi,  firmami i aktivistickými hnutími.

Kontakty:

Web tvoří: